Zápisky ze života rss


Strana:  1 2   další »

Život jde dál...

No kdybych vám to měla psát všechno, tak sep ravděpodobně upíšu, takže to zkusím zkráceně.

Věci se mají tak, že naplánovat si všechno prostě nejde, protože jakmile se domeček z karet nepatrně zatřepe, ihned se celý zhroutí. Naštěstí jde najít i jiné cesty a nebo se snažit domeček postavit znovu s trochu horšími podmínkami a náklady. Každopadně zápisník je mrtvý a asi dlouho mrtvý bude. Sledujte můj twitter pokud máte chuť číst nějaké výkřiky z mého života a hrajte Ingress!

Čest a mír.

Autor: goodfriend  •  Vydáno: 1.9.2014 17:28  •  Přečteno: 15841x  •  Komentářů: 491

Rok 2013

Co nám tento rok nového přinese? Jo, kdo ví. Já teď akorát vím, že se potřebuji stát géniem ve znalosti automatů a gramatik. Nemám moc čas něco vypisovat, protože se koukám na přednášky, které jsem už v druhé půlce semestru trochu zanedbala. Každopádně v celém článku najdete některé mé novoroční předsevzetí. Spíše prostě věci, co bych ráda do budoucna nějak zvládla. A zde je moje PF 2013, které jsem již zveřejnila na hlavním webu.

Autor: goodfriend  •  Vydáno: 5.1.2013 13:05  •  Přečteno: 13060x  •  Komentářů: 1

Real life quests

AvatarTakže možná jste si toho už všimli nebo taky ne, ale rozhodla jsem se něco udělat trochu a začít svoje životní mmorpg! :D Nechala jsem se inspirovat filmem "A walk to remember", kde měla holka seznam přání, které chce splnit do konce života. Já jsem si to trocu vylepšila na takový quest list, přičemž ty questy by mě mohly snad aji trochu vylepšit :D. Více infa je tady: goodfriend chce. Pokud byste měli nějaké nápady pro moje questy, tak mi určitě napište do komentářů pod ten článek, na který jsem odkazovala. Případně pokud se vám můj nápad líbí, tak můžete taky začít plnit svoje questy v reálném životě :D. Ještě si asi vymyslím nějaké odměny ať mám větší motivaci :D.

Autor: goodfriend  •  Vydáno: 16.4.2011 17:36  •  Přečteno: 8303x  •  Komentářů: 2

Mrazák

Když napadl první sníh, chtěla jsem napsat na blog nějaký hezký, možná i mírně poetický, článek o tom jak nás navštívila zimní královna. Ovšem po příchodu k notebooku mě napadla spousta jiných věcí co můžu jít dělat, takže jsem se na psaní článku "trochu" vykašlala a místo toho vesele(možná ne, nejsem si jistá jestli mě zrovna neštvali spoluhráči co neumí napsat ss, když jim někdo chybí na lajně) hrála Dotu.
Teď bych se opět vrátila k té zimě, co nás zachvátila a taky ten hroznej mráz. Jako je to fakt šílené, včera bylo dokonce 12 stupňů Celsia pod nulou!!! Fakt se divím, že jsem tam nezmrzla, ale nejvíc se divím, že přežívají takovou zimu lidé co nemají kde bydlet. Šla jsem včera k fakultě strojního inženýrství VUT a tam se jde přes mostek a normálně pod tím mostkem byli dva bezdomovci - babča s dědou, kteří tam leželi pod peřinou. Jako kdyby nebyla taková zima, tak to vypadá skoro jako romantická idylka, protože prostě to byl hezký pohled. Dokud jsem si teda neuvědomila, že je hrozná kosa a oni musí mrznout. Pak pocit idylky přešel na pocit smutku. Doufám, že tam tak neleželi celý den a šli se někam zahřát no.

Autor: goodfriend  •  Vydáno: 17.12.2010 22:22  •  Přečteno: 8796x  •  Komentářů: 2

Podzimní únava

img Podzim je tady a nyní už doléhá i na mě. Včera byl fakt krásný podzimní den, tak jsem se chvíli zdržela venku když jsem šla z oběda. A pak se mi chtělo hrozně spát. Možná je to trochu způsobeno posunem času - je dřív tma a nebo taky tím, že píšeme spoustu polosemestrálek, že se mi vůbec do učení nechce a místo toho bych radši prospala celý den. Venku jsem zase vytáhla foťák a přidala pár fotek na fotogalerii a jednu fotku přikládám aji tady k článku. Trochu jsem si ještě pohrála s úpravou no :). Nejsem tak geniální abych dokázala fotku vyfotit tak jak ji pak přesně chci mít no :(. Tak se zatím mějte a doufám, že nejste tak ospalí jako já.

P.S.: Zase jsem si pouštěla náladové rádio - http://stereomood.com, kde jsem narazila na další skvělou možnost a to jsou vintage songy, doporučuji :)

Autor: goodfriend  •  Vydáno: 6.11.2010 15:54  •  Přečteno: 8470x  •  Komentářů: 1

Strana:  1 2   další »