Rozvrh hodin

JARO 2014 - aktuální

 8:009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:00
Po D1
PB130 Úvod do dig. zpracování obrazu Matula, ...
  B204
PB069/06 Desktopové aplikace v C#/.NET A. Jurčík
  B204
IB002/P08 Algoritmy a datové struktury P. Bezděk
 
  D3
PV112 Grafická rozhraní Kozlíková, ...
 
Út G101
IB101/07 Úvod do logiky J. Jurčo
  D3
PB009 Základy počítačové grafiky Sochor, ...
  M6,01011
M4180/05 Numerické metody I K. Konečná
  MP1,01014
M4180/05 Numerické metody I K. Konečná
St D1
IB101 Úvod do logiky Popelínský, ...
  B311
PB130/04 Úvod do dig. zpracování obrazu M. Maška
  G331
MB102/12 Dif. a integrální počet M. Maračková
  D2
M4180 Numerické metody I Zelinka, ...
 
D2
PB069 Desktopové aplikace v C#/.NET Pelikán, ...
 
Čt B311
PB009/01 Základy počítačové grafiky  1 Z. Ferková, ...
  D1, D3
IB002 Algoritmy a datové struktury Černá, ...
  B117
PV112/09 Grafická rozhraní  2 J. Čejka, ...
 
D1, D3
MB102 Dif. a integrální počet Hasil, ...
  D3
PB152 Operační systémy Staudek
 

1) každý sudý čtvrtek 8:00--9:50 (20.2., 6.3., 20.3., 3.4., 17.4., 15.5.)
2) každý sudý čtvrtek 16:00--17:50 (20.2., 6.3., 20.3., 3.4., 17.4., 15.5.)

PODZIM 2013

Po 9:00--11:50 IB102 Automaty, gramatiky a složitost (Strejček, Blahoudek, Brázdil, Budíková, Čadek, Malá, Klimoš, Petruchová, Řehák, Štill, ...) - D1, D3
12:00--13:50 MB101/14 Lineární modely (D. Klaška) - G124

Út 8:00--9:50 PV182 Komunikace člověka s počítačem (Sochor, Bartišek, Coufal, Coufal, Donko, Hamřík, Churý, Obšívač) - D3
10:00--11:50 PB154 Základy databázových systémů (Zezula, Budíková, Valčík, Batko, Labuda, Bednařík, Plhák) - D1, D2
14:00--15:50 IB111/06 Úvod do programování skrze Python (J. Řihák) - B204

St 10:00--11:50 IB111 Úvod do programování skrze Python (Pelánek, Říha, Baisa, Drábek, Effenberger, Klučár, Nečas, Nižnan, Papoušek, Řihák) - D1
St 16:00--17:50 IB102/15 Automaty, gramatiky a složitost (V. Štill) - G331
každou sudou středu 18:00--19:50 PB154/12 Základy databázových systémů (M. Labuda) - G101

Čt 9:30--11:00 p961/01 Tělesná výchova - Aerobik-kick-box (S. Sedláková) - 118 - pohybová tělocvična
Čt 10:00--11:50 MB101 Lineární modely (Klíma, Šilhan, Bernhauerová, Hořanská, Janík, Klaška, Kuben, Panák, Pecl, Stanculescu, ...) - D1, D2, D3
každý sudý čtvrtek 12:00--13:50 PV182/04 Komunikace člověka s počítačem (J. Coufal, L. Churý) - B311
13:00--15:50 PB151 Výpočetní systémy (Brandejs, Sklenák, Fikejs) - D1, D2, D3

12:00--13:50 PB007 Softwarové inženýrství I (Bühnová, Ráček, Bobek, Demočko, Eichler, Hrivňák, Chren, Makovický, Rossi, Sandtner, ...) - D1

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.