O Pájce (goodfriend)

goodfriend : chce | se testuje | dělá řetězáky | soutěží | uvažuje

Goodfriend

Co mě baví

AvatarJak už jsem zmínila, jsem závislá na počítači a internetu, kde hlavně hraju hry(Quake 3 Arena/Quake Live, Warcraft 3, Track Mania, Left4Dead a jiné), ale taky strašně ráda dělám nějakou grafiku a weby, a to hlavně designy na weby. Kromě toho mě baví taky fotit. Focení je totiž další moje úchylka. Když někde jdu a vezmu foťák, tak jsem schopná pořád fotit a opravovat chyby na předchozích fotkách. Akorát pak nemám na pc to srdce vymazat ty nepovedené. =D Dále hraji badminton, který mě celkem baví a možná mi i jde snad. Hraju ho už přece jenom hodně dlouho. :D Akorát začínám uvažovat konečně o nějakém bojovém sportu, protože to jsem chtěla od malička dělat. =) Doma pokud se mi daří nebýt u počítače, tak si ráda přečtu nějakou knížku - nejlépe fantasy, scifi, nebo nějaké psychologické romány -, vyrobím něco z bavlnek nebo perliček anebo jdu radši ven se projet na kolo. V zimě mě baví jezdit na snowboardu, ale nevím jestli mi to jde, protože moc nevím s kým jet a samotné se mi nechce, takže toho za tu zimu ani moc nenajezdím. Jinak jsem strašně velký milovník vody, takže plavání a cokoliv ve vodě, na vodě, s vodou mě baví. =)

Co poslouchám

AvatarTento koníček jsem si nechala nakonec, protože hudba je snad koníček všech a kdo ji neposlouchá, tak pro mě není ani živý. Prostě bez hudby to není ono. Já osobně se dokážu najít skoro v každém stylu. Nejčastěji si poslechnu nějaké dnb, protože při nich se dobře člověk odreaguje, ale zase všechno poslouchám podle nálady. Jinak mezi mé oblíbené interprety patří: Three Days Grace, SOAD, Irie Revoltes, Placebo, Le Tigre, Pendulum, RHCP, GD a je jich fakt strašná spousta. Taky jsou většinou dost dobré soundtracky a po poslední akci mi přibylo dost nových, takže mám zase co nového na poslech. :)
Jinak na živo si dosti ráda poslechnu punk, případně i ráznější styly jako je metal, grind, atp. Jinak hlavně dnb, ska, rock, a prostě všechno na co se dá dobře zavařit. :D :)

Kontakt:

email: goodfriend[at]centrum.cz
icq: 258452486

Komentáře rss


, ws9uj292 odpovědět
avatar
wh0cd411748 adalat KEFLEX BUY PROZAC baclofen